Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarzasty i Kidawa-Błońska wyszli z uroczystości poświęconych premierowi Olszewskiemu

JJ 17:58 12 lutego 2020
W Sejmie odsłonięto dziś popiersie śp. premiera Jana Olszewskiego. Niestety, nie wszyscy potrafili uszanować tę uroczystość. Mowa o wicemarszałkach Sejmu: Włodzimierzu Czarzastym i Małgorzacie Kidawie-Błońskiej. O ile przedwczesne wyjście pierwszego z wymienionych polityków, ze względu na jego przynależność partyjną, może tak bardzo nie dziwi, o tyle jest dość zaskakujące w przypadku kandydującej na prezydenta RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Wicemarszałek Sejmu i kandydatka Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta niejednokrotnie mówi o potrzebie łączenia Polaków. Tymczasem, podobnie jak Włodzimierz Czarzasty, w trakcie trwania uroczystości upamiętniających śp. Jana Olszewskiego... wyszła z sali. 

Jak zauważyli internauci, Czarzasty opuścił salę tuż przed zabraniem głosu przez marszałka seniora Antoniego Macierewicza, który przez wiele lat przyjaźnił się ze zmarłym w ubiegłym roku byłym premierem, towarzysząc mu również w ostatnich chwilach życia. Powody, dla których wicemarszałek z Lewicy wyszedł z sali nie są znane. 

Podobnie rzecz przedstawia się w przypadku Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która również w pewnym momencie opuściła uroczystości, wcześniej mówiąc coś do premiera Mateusza Morawieckiego. Wychodząc, podeszła jeszcze do jednej z osób zgromadzonych na sali. 

Oczywiście, mógł to być czysty przypadek, jednak wrażenie było dość nieciekawe. Być może oboje politycy powinni zabrać głos na temat opuszczenia sali w trakcie uroczystości.

 

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze