Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki: Zaczęło się od słów nienawiści, a kończy się na kulach

AS 12:17 28 lutego 2020
Ryszard Czarnecki / fot. Bartosz Kalich/Gazeta Polska
– Cały czas trwa policyjne śledztwo, to miejsce zostało odgrodzone. Zgromadziło się też tu sporo ludzi oburzonych tą sytuacją. Muszę przypomnieć, że to nie jest to pierwsza tego typu sytuacja - powiedział w Polskim Radiu 24 Ryszard Czarnecki, europoseł PiS.

– Jestem w Nowym Dworze Mazowieckim przy moim biurze, które zostało ostrzelane w nocy. Widoczne są ślady kul, a policja przypuszcza, że to zwieńczenie serii incydentów. Od kilkunastu dni moje biuro poselskie było niszczone poprzez naklejanie nienawistnych plakatów, a w czwartek ktoś wybił szybę w samochodzie radnego PiS. Zaczęło się od słów nienawiści, a kończy się na kulach - powiedział Ryszard Czarnecki. 

–  Cały czas trwa policyjne śledztwo, to miejsce zostało odgrodzone. Zgromadziło się też tu sporo ludzi oburzonych tą sytuacją. Muszę przypomnieć, że to nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, wcześniej było choćby podpalenie samochodu Marka Suskiego. Można powiedzieć "od słów do kul". Nie jest to dobre - zaznaczył. 

– Nie proszę i nie zgłaszam wniosku o ochronę, nikt też tego nie sugerował. Sprawdzane są obecnie kamery z monitoringu miejskiego i okolicznych lokali. Funkcjonariusze pracują intensywnie  - wyjaśnił europoseł. 

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze