Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki: Schetyna na terenach zalewowych to hipokryzja

M.N. 20:33 24 maja 2019
Flickr/UNIDO/Attribution-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-ND 2.0) / Adrian Grycuk/CC BY-SA 3.0 pl/Twitter
Apeluję o minimum przyzwoitości i zdrowy rozsądek. W każdym kraju zachodnim prezydent i ministrowie w sytuacji klęsk żywiołowych są z ludźmi i pomagają - mówił w Polskim Radiu 24 europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

Grzegorz Schetyna, który najpierw obecność polityków PiS na zalanych terenach nazywał "politycznym kabaretem", wraz z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim nagrał spot wyborczy z poparciem dla podkarpackiej kandydatki KE w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na filmie politycy stoją na tle terenów dotkniętych powodzią.

Zdaniem Ryszarda Czarneckiego lider PO brutalnie zaatakował nie tylko polityków, ale też służby, które pomagały ludziom. - Państwo polskie nie jest z tektury, jest realnym bytem. Dopóki będzie rządzić PiS, będzie pomagać ludziom - powiedział europoseł PiS. Jego zdaniem Grzegorz Schetyna oskarżył PiS o niezawinione winy. - Sam zrobił to, o co oskarżył innych. To jest hiPOkryzja - podkreślił gość Polskiego Radia 24. 

Ryszard Czarnecki przypomniał w tym kontekście wypowiedź byłego premiera Włodzimierza Cimoszewicza do powodzian, że "trzeba było się ubezpieczyć". - Z kolei Bronisław Komorowski móiwł, że woda spływa z gór i czasem wylewa. To pokazuje kompletną arogancję. Koalicja Europejska kontynuuje tę tradycję - podsumował europoseł PiS.   

Źródło: POLSKIE RADIO

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze