Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki: Premier Kopacz staje się rzecznikiem niemieckiego rządu

dmc 8:23 14 września 2015
Ryszard Czarnecki, PiS TELEWIZJA REPUBLIKA
Mam wrażenie, że premier Ewa Kopacz weszła w buty Donalda Tuska i nie stawia Brukseli oporu. Ws. uchodźców, rządowi w Warszawie brakuje przedstawienia argumentów – mówił w TV Republika Ryszard Czarnecki.

Europoseł PiS stwierdził, że premier Kopacz jest rzecznikiem krajów tzw. starej Unii, czyli Niemiec i Francji. Dodał, że decyzja Berlina o zamknięciu granicy uderzy przede wszystkim w nowe kraje UE, m.in. w Polskę.

– Jeżeli imigranci zostaną w naszym kraju na dłużej, to polski podatnik, pan Kowalski, będzie musiał na nich płacić ze swoich podatków – stwierdził Czarnecki. Jego zdaniem merytoryczna dyskusja na temat kryzysu migracyjnego powinna odbyć się w Sejmie. – Zabrakło debaty na ten temat – dodał.

Czernecki podkreślił, że 3/4 uchodźców przybywających do Europy to mężczyźni. – Będą ściągać tutaj swoje rodziny. W islamie jest tak, że młody mężczyzna ma już często żonę i dwoje dzieci, dlatego tzw. kwotę, którą mamy przyjąć w związku z zapowiedziami Junckera, należy pomnożyć co najmniej trzykrotnie – powiedział polityk. 

Źródło: telewizjarepublika, prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze