Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki po rozmowie z Szefem Parlamentu Europejskiego

AS 12:17 23 stycznia 2018
Telewizja Republika
Szef Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani spotkał się z wiceszefem parlamentu Ryszardem Czarneckim. Niebawem spotka się także z posłanką Platformy Obywatelskiej Różą Thun. We wtorek nie zapadną żadne decyzje w sprawie odwołania polityka PiS ze stanowiska. Celem spotkań jest rozwiązanie konfliktu powstałego po wypowiedzi Ryszarda Czarneckiego i uniknięcie głosowania w sprawie jego odwołania.

Spotkanie odbyło się we wtorek rano. Do tej pory żaden z polityków nie udzielił wypowiedzi do mediów. Tajani po spotkaniu z Różą Thun ma przygotować opis sprawy dla konferencji przewodniczących europarlamentu, ale bez żadnych rekomendacji.


Wcześniej sprawą zajmowała się konferencja przewodniczących Parlamentu Europejskiego. To właśnie oni zdecydowali, że dojdzie do spotkania: Czarnecki, Thun, Tajani.


Ryszard Czarnecki zapowiedział, co powie w trakcie spotkania z szefem Parlamentu Europejskiego: Podczas dzisiejszego spotkania powiem prawdę. Chcę powiedzieć również o wypowiedziach pani Róży Thun na temat naszego kraju. Wspomnę też np. o tweecie z pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia, że PiS to śmieci


Odwołania polityka PiS z funkcji wiceprzewodniczącego PE domagaja się liderzy czterech grup politycznych europarlamentu: Guy Verhofstadt (ALDE), Gianni Pittella (S&D), Manfred Weber (EPL) oraz Philippe Lamberts (Zieloni). W czwartek kierownictwo ma zadecydować co dalej.

Źródło: polsatnews.pl; niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze