Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki: po raz kolejny pokazano pogardę dla uczuć ludzi wierzących w Polsce

PR 13:24 10 czerwca 2019
twitter
Nie milkną echa po sobotniej Paradzie Równości w Warszawie. Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości, Ryszard Czarnecki na antenie radiowej Jedynki stwierdził, parada, która odbyła się pod patronatem prezydenta stolicy, miała charakter prowokacyjny.

 

Zdaniem Europosła Ryszarda Czarneckiego, prezydent Warszawy powinien odnieść się do wydarzeń, które miały miejsce na Paradzie Równości - padły wulgarne wypowiedzi uczestników na temat partii rządzącej, doszło także do sparodiowania Mszy Świętej.

- Pan prezydent Rafał Trzaskowski skomentował paradę, że było radośnie i kolorowo i dziękuje za mnóstwo pozytywnej energii, a później doszło do satyry Mszy Świętej. (...) Dla ludzi wierzących nie było radośnie, kiedy msza została sparodiowana. W ramach marszu równości po raz kolejny pokazano pogardę dla uczuć ludzi wierzących w Polsce - skomentował Ryszard Czarnecki. 

Zdaniem gościa Katarzyny Gójskiej w "Sygnałach dnia", osoby o innej orientacji seksualnej powinny zadbać również o ogólną tolerancję, również dla ludzi wierzących.

- Jeżeli nie ma tolerancji dla ludzi wierzących to ich walka i szermowanie hasłami tolerancji wobec innych środowisk jest nie do przyjęcia - dodał Europoseł. 

Ryszard Czarnecki wskazał, że aktywność prezydenta Rafała Trzaskowskiego jest elementem szerszej strategii partii, do której przynależy.

 

Czytaj także:

Czarnecki: Europa musi powiedzieć wyraźne „STOP” imigrantom lub przyzwyczaić się do zamachów

To wielki sukces! Szczerski: negocjacje ws. zwiększenia obecności wojsk USA w Polsce zakończone

 

Źródło: Polskie Radio

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze