Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki o strajku nauczycieli: przedstawiciele związków robią zadymę polityczną!

M.N. 20:58 24 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Lepiej siadać do stołu z panem Broniarzem - plecami do ściany, bo z takim gościem nic nie wiadomo! – mówił Ryszard Czarnecki, europoseł PiS, który był gościem red. Łukasza Jankowskiego w programie „Oddaję Państwu Głos: na antenie Telewizji Republika.

Podczas programu red. Jankowski poruszył z Ryszardem Czarneckim temat trwającego strajku nauczycieli.

– Spodziewałem się, że będzie trwał długo, bo związkowcy nie chcą porozumienia. (…) Uważam, że spora część nauczycieli strajkowała rzeczywiście o podwyżki, a przedstawiciele związków robią zadymę polityczną – mówił na antenie Telewizji Republika Ryszard Czarnecki. 

– Rząd musi pokazywać gotowość do rozmów i kompromisu, aby nikt nie mógł mu zarzucić niechęci do porozumienia. (…) Jeśli miałbym coś doradzać, to lepiej siadać do stołu z panem Broniarzem - plecami do ściany, bo z takim gościem nic nie wiadomo! – ocenił. 

– Mam wrażenie, że część nauczycieli uwierzyła, że rząd woli dać pieniądze na bydło niż na oświatę. Mój Boże chyba bym nie chciał, żeby tacy nauczyciele uczyli np. moich wnuków. Pamiętajmy – to są dwie różne kieszenie – tłumaczył europoseł PiS. 

 

Zobacz najciekawsze wypowiedzi naszego gościa! 

Źródło: telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze