Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki: nie mogę zamykać oczu, gdy chodzi o ludzi wspierających Rosję. Chowanie głowy w piasek przez liderów Konfederacji, w tej sprawie jest zadziwiające

PR 11:10 30 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Dziś na antenie Polskiego Radia 24 Ryszard Czarnecki w rozmowie z Dorotą Kanią odniósł się do sprawy kandydatki z listy Konfederacji do Parlamentu Europejskiego Liliji Moschakovej. - To jest sytuacja, która wymaga bardzo jasnych i zdecydowanych reakcji ze strony państwa z Konfederacji.(...) Nie mogę zamykać oczu, gdy chodzi o ludzi, którzy publicznie wspierają obce mocarstwo na wschodzie, czyli Rosję - mówił dziś Czarnecki w Polskim Radiu.

 

Lilija Moschakova, która robiła sobie zdjęcia w bazie motocyklowego gangu "Nocne Wilki" i broniła sowieckich pomników w Polsce na antenie rosyjskiej telewizji jest kandydatką Konfederacji w wyborach do PE.

Ryszard Czarnecki na antenie Polskiego Radia stwierdził, że jest to sytuacja, któr awymaga jasnych i zdecydowanych reakcji ze strony Konfederacji.

- Skoro ja, jako Ryszard Czarnecki publicznie piętnowałem polityków z Polski, którzy podnosili rękę na własny kraj, głosując za sankcjami wobec naszego państwa, tych, którzy biegali z donosami do obcych mediów (i to byli ludzie z Platformy Obywatelskiej), no to również nie mogę zamykać oczu, gdy chodzi o ludzi z drugiej strony, tzn. na prawo od PiS, z Konfederacji, którzy również publicznie wspierają obce mocarstwo, tylko, że nie na zachodzie, ale na wschodzie, czyli Rosję - podkreślił Ryszard Czarnecki.

- Jedna i druga rzecz jest absolutnie niedopuszczalna. Muszę powiedzieć, że chowanie głowy w piasek przez liderów Konfederacji, w tej sprawie jest zadziwiające - dodał.

- Radzę się napić zimnej wody. Weryfikacja wyborcza bywa przykra - mówił Czarnecki.

Europoseł apelował także do wyborców prawicowych by nie rozpraszali głosów i nie marnowali ich.

- Głosujcie na Prawo i Sprawiedliwość, ponieważ głosy oddane na inne formacje, na prawo od PiS-u oznaczają prezent dla PO i dla Koalicji Europejskiej - podkreślił.

 

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze