Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki: możemy spokojnie się bawić nie myśląc o zagrożeniach. Nasza polityka migracyjna była właściwa

PR 9:20 24 grudnia 2019
Telewizja Republika
Europoseł PiS Ryszard Czarnecki był dziś gościem Doroty Kani w audycji 24pytania w Polskim Radiu 24. - Czy to jest Bruksela, Strasburg czy Londyn, świąteczne jarmarki są chronione przez uzbrojone patrole, tego w Polsce nie ma, nasi rodacy mogą się spokojnie bawić, nawet nie myśleć, że coś im grozi – mówił w Polskim Radiu 24 Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

Ryszard Czarnecki mówił w rozmowie z Dorotą Kanią m.in. o bezpieczeństwie, w kontekście ewakuacji jarmarku bożonarodzeniowego przy  Breitscheidplatz w Berlinie. 

- Czy to jest Bruksela, Strasburg czy Londyn, świąteczne jarmarki są chronione przez uzbrojone patrole. Nasi rodacy mogą się spokojnie bawić, nawet nie myśleć, że coś im grozi. Nad bezpieczeństwem ludzi bawiących się w stolicach krajów Europy Zachodniej czuwają tysiące ludzi, tego na szczęście w Polsce nie ma. Nasza polityka migracyjna okazała się rozsądna, realistyczna i właściwa - podkreślał Ryszard Czarnecki.

Czarnecki mówił także, że przyszły rok będzie niezwykle ciekawy. Mówił o wyborach prezydenckich w listopadzie w Stanach Zjednoczonych a w Polsce a w Polsce w Maju.

- Andrzej Duda ma duże szanse na reelekcję. Podchodzi do tego z pokorą, bardzo dużo pracuje – podkreślił.

- Donald Trump jest atakowany przez establishmentowe media, komunikuje się z wyborcami bezpośrednio przez Twittera. Ma w wyborach duże szanse, także dlatego że sytuacja gospodarcza USA jest bardzo dobra – stwierdził.

 

 

Czytaj także:

Twórca hitu "Miłość i miłosierdzie": żyjemy dziś w środowisku obrazkowym, audiowizualnym, taka forma najlepiej działa na wyobraźnię

Źródło: PR24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze