Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki konkretnie do USA: WSTYDŹ SIĘ, AMERYKO !

Ryszard Czarnecki 7:48 22 lipca 2017
Składam uroczyste oświadczenie: Polska z zaniepokojeniem obserwuje sytuację w Stanach Zjednoczonych związaną z konfliktem między Kongresem a prezydentem Trumpem, perspektywą impeachmentu dla głowy państwa, niemożnością obalenia kontrowersyjnej reformy systemu zdrowia Obamy oraz wetowaniem przez parlament prezydenckiego projektu budżetu - apeluje na łamach najnowszego wydania "Gazety Polskiej Codziennie" Ryszard Czarnecki z PiS.

Oczywiście Polska będzie uważnie przyglądała się temu, co się dzieje w USA. 

Jeśli ktoś teraz szczypie się w policzek, czy Czarnecki na pewno to napisał, chcę wyjaśnić, że to odpowiedź na oświadczenie rzeczniczki Departamentu Stanu Heather Nauert, która w kontekście walki Polaków o reformę wymiaru sprawiedliwości uznała za stosowne mówić właśnie w ten sposób o zaniepokojeniu sytuacją i przyglądaniu się temu, co się u nas dzieje. 

Taki tekst nie byłby może specjalnie dziwny, gdyby rządził Obama, Clinton i Demokraci, ale nie, gdy rządzą Trump i Republikanie.

Gdy na całym świecie liberalno-lewicowy establishment poucza Trumpa i Amerykanów, jak mają żyć i na kogo głosować, ci sami Amerykanie robią drugiemu, co im niemiłe.

Należy oczekiwać poważnego, a nie instrumentalnego traktowania sojuszników przez urzędników z Waszyngtonu. To dobra rada i przestroga.

 

Źródło: "Gazeta Polska Codziennie"

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze