Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czaputowicz w Waszyngtonie: Trzeba walczyć ze źródłami zjawiska, jakim jest terroryzm

AS 20:35 6 lutego 2019
MSZ.GOV.PL
– Trzeba walczyć ze źródłami zjawiska, jakim jest terroryzm. Dać szansę społeczeństwu, aby mogło się rozwijać. Koalicja doprowadziła do uwolnienia spod wpływu oddziaływania tzw. ISIS 8 milionów ludzi. To duże osiągnięcie, ale trzeba ten pokój konsolidować - mówił minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz na spotkaniu z mediami w Waszyngtonie.

– Daesh (Państwo Islamskie) ciągle stanowi zagrożenie. Chodzi o to, aby terroryzm nie rozprzestrzenił się na inne obszary. Trzeba być zintegrowanym i razem ze społecznością międzynarodową działać, aby zapobiegać temu zagrożeniu - powiedział podczas spotkania z mediami w Waszyngtonie minister Jacek Czaputowicz. 

– Trzeba walczyć ze źródłami zjawiska, jakim jest terroryzm. Dać szansę społeczeństwu, aby mogło się rozwijać. Koalicja doprowadziła do uwolnienia spod wpływu oddziaływania tzw. ISIS 8 milionów ludzi. To duże osiągnięcie, ale trzeba ten pokój konsolidować - podkreślał polityk. 

–  Konferencja nie będzie dotyczyć konkretnych państw; będzie koncentrować się na sprawach horyzontalnych, takich jak finansowanie terroryzmu, zagrożenia hybrydowe czy bezpieczeństwo energetyczne - podkreślał. 

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze