Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czaputowicz: Nie damy sobie wejść na głowę i nie będzie żadnego szczytu, jeśli będziemy tak traktowani

AS 21:30 18 lutego 2019
gov.pl
– Porażkę poniósł premier Netanjahu. Izrael się skompromitował tymi wypowiedziami. Widać to z doniesień nawet środowisk żydowskich. Pełna kompromitacja środowisk izraelskich. Każdy widzi, że to jest rasistowskich głos - powiedział w Polsat News minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz.

– Jeżeli by nie było tych wypowiedzi [izraelskiego ministra spraw zagranicznych i premiera Netanjahu], to ten szczyt by się odbył. Bardzo zależało premierowi Netanjahu na tym szczycie. Bardzo zabiegał o to. Jest proces wyborczy. Chciał pokazać, że ma poparcie części państw Unii Europejskiej. Przez większość jest krytykowany za swoją postawę wobec Palestyny i otoczenia i chciał to wykorzystać. Widzę duże ubolewania po stronie izraelskiej. Jest to duża porażka premiera Netanjahu - powiedział w Polsat News minister Jacek Czaputowicz. 

– Pokazaliśmy po prostu, że nie damy sobie wejść na głowę i nie będzie żadnego szczytu, jeśli będziemy tak traktowani - dodał. 

– Porażkę poniósł premier Netanjahu. Izrael się skompromitował tymi wypowiedziami. Widać to z doniesień nawet środowisk żydowskich. Pełna kompromitacja środowisk izraelskich. Każdy widzi, że to jest rasistowskich głos - mówił Jacek Czaputowicz. 

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze