Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Cyrku z Nowoczesną ciąg dalszy. Lubnauer o zamiarach wstąpienia Nowoczesnej z KO: To całkowite kłamstwo

PR 12:35 6 grudnia 2018
Wikipedia/Platforma Obywatelska RP
Szefowa Nowoczesnej skomentowała słowa, które powiedziała dziś była posłanka ugrupowania Kornelia Wróblewska wskazujące że odejście posłów z klubu, spowodowane było chęcią wystąpienia z KO. - Jest to absolutnie nieprawda, to jest całkowite kłamstwo, co wie zarówno PO, jak i wszyscy współpracownicy – stwierdziła Lubnauer.

 

W czwartek posłanka klubu PO-KO Kornelia Wróblewska powiedziała, że wczorajsze wystąpienie posłów z klubu Nowoczesnej, spowodowane było tym, szefowa partii Katarzyna Lubnauer zastanawiała się nad wyjściem Nowoczesnej z Koalicji Obywatelskiej i samodzielnym startem partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Lubnauer szybko zareagowała na te słowa. Po tym jak klub Nowoczesnej stopniał do rozmiarów koła poselskiego, stwierdziła, że informacje o chęci wystąpienia z koalicji są „całkowitym kłamstwem”.


- Jest to absolutnie nieprawda, to jest całkowite kłamstwo, co wie zarówno PO, jak i wszyscy współpracownicy. Powiem więcej, została na ostatnim zarządzie przyjęta uchwała dotycząca negocjowania na kolejne wybory w ramach KO szerszego porozumienia i ta uchwała została przyjęta w piątek - powiedziała dziennikarzom Lubnauer.

 

Lubnauer wskazała, że słowa posłów, którzy odeszli z Nowoczesnej, mają jedynie poprawić ich samopoczucie.

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze