Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Cristiano Ronaldo oskarżony o oszustwa podatkowe. Podzieli los Messiego?

PP 18:45 16 czerwca 2017
facebook
Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy świata, który od wielu lat gra w barwach Realu Madryt. Jak wskazują hiszpańskie media, gwiazdor po wakacyjnej przerwie może już nie wrócić do swojego klubu. Powodem są zarzuty, które przedstawiła Portugalczykowi prokuratura. Sportowiec miał dopuścić się przestępstwa w postaci nie zapłacenia prawie 15 mln euro podatków.

Popularna hiszpańska gazeta „Marca” potwierdziła dotychczasowe doniesienia portugalskiego dziennika sportowego „A Bola”, który podkreślał, że piłkarski gwiazdor Cristiano Ronaldo odejdzie z Realu Madryt. Ewentualny transfer do innej drużyny będzie nie lada wydarzeniem dla fanów sportu, ale zanim do tego dojdzie, Ronaldo musi się skupić na zarzutach prokuratury. Hiszpański wymiar sprawiedliwości poinformował o postawieniu Cristiano Ronaldo zarzutu oszustwa podatkowego. Według prokuratury, sportowiec w latach 2011-2014 miał czterokrotnie uniknąć zapłaty podatków, na kwotę blisko 15 mln euro.

 

„Marca” poinformowała, że sam piłkarz jest rozgoryczony zarzutami stawianymi mu przez prokuraturę, ale nie wiadomo czy Portugalczyk przyzna się do winy. Media podają jednak, że reakcja Ronaldo była na tyle ostra, że miał on podjąć ostateczną decyzję o zakończeniu kariery w barwach Realu Madryt.


Jak na razie brakuje oficjalnego stanowiska samego piłkarza w tej sprawie. Portugalczyk przebywa teraz na zgrupowaniu reprezentacji narodowej, która weźmie udział w rozgrywanym w Rosji Pucharze Konfederacji.

Źródło: interia.pl, Marca

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze