Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Coraz więcej osób ogląda TV Republika

sm 9:36 19 lutego 2020
W ostatnim czasie Telewizja Republika cieszy się coraz większą popularnością wśród widzów. Nowe programy, relacje na żywo, ciekawi goście – to wszyst- ko przyciąga przed ekrany telewizorów i w internecie coraz więcej telewidzów.

17 lutego Telewizja Republika w grupie A4+ osiągnęła udział w rynku na poziomie 0,12 proc., w grupie A16–49 – 0,28 proc., a w grupie A16– 59 – 0,19 proc. Takie programy, jak „W punkt” Katarzyny Gójskiej, „Mówi się” Jacka Sobali lub program „Z Wiejskiej na gorąco” oraz programy ekonomiczne, osiągnęły znakomite wyniki. Również anglojęzyczny program „Poland daily” (emitowany od godz. 22) cieszy się coraz większą popularnością. W lutym Dorota Kania, redaktor naczelna Telewizji Republika, wprowadziła na antenę nowy program pt. „Ponad prawem” (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17.40), prowadzony przez Adriana Stankowskiego. Opowiada on o osobach pokrzywdzonych przez sędziów, czyli tych, którzy mają pomagać obywatelom, a nie im szkodzić. Na antenie TV Republika

w każdą sobotę emitowane są ciekawe filmy, które przyciągają widownię. Dorota Kania zauważa, że sukcesu oglądalności telewizji nie byłoby bez zaangażowania całego zespołu, który pracuje w TV Republika. – Ta praca zbiorowa całego zespołu owocuje już od dłuższego czasu, co przekłada się na obecne wyniki oglądalności. Bardzo dziękuję wszystkim za to zaangażowanie i pracę na rzecz TV Republika – mówi nam Dorota Kania. Ogromną popular-nością cieszą się wydarzenia transmitowane. Pamiętna sobotnia demonstracja w obronie reformy sądów przyciągnęła przed ekrany kilkadziesiąt tysięcy widzów. Również niedzielna gala „Gazety Polskiej” cieszyła się ogromną oglądalnością. Powtórka całej gali już w najbliższą sobotę 22 lutego o godz. 16.15.

Źródło: GPC/TV Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze