Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co za szopka! Zdegenerowani, byli marszałkowie Sejmu piszą oświadczenie!

sm 18:51 6 maja 2018
"My, niżej podpisani byli Marszałkowie Sejmu RP przyjmujemy z oburzeniem fakt, że obecny Marszałek Sejmu RP nie poddał pod głosowanie wniosku o reasumpcję głosowania w sprawie wyrażenia zgody na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie posła Stanisława Gawłowskiego" - czytamy w oświadczeniu podpisanym przez siedmiu (nie wspaniałych) ale zdegenerowanych polityków, byłych marszałków Sejmu!

Pod oświadczeniem podpisali się: Marek Borowski, Ludwik Dorn, Małgorzata Kidawa-Błońska, Bronisław Komorowski, Ewa Kopacz, Grzegorz Schetyna i Radosław Sikorski. Wszyscy podpisani to politycy PO lub też związani z Platformą.

Byli marszałkowie wskazali w oświadczeniu, że wniosek PO został złożony w sposób zgodny z regulaminem Sejmu. "Zgodnie z Regulaminem Sejmu RP wniosek o reasumpcję głosowania musi być poddany pod głosowanie przez Sejm RP, tj. na posiedzeniu plenarnym całej Izby. Rozstrzyganie takiego wniosku przez Marszałka Sejmu RP lub przez Prezydium Sejmu RP jest niedopuszczalne i nie wywołuje żadnych skutków prawnych, a procedura podjęcia uchwały w wyżej wymienionej sprawie nie została zakończona" - dodali autorzy oświadczenia.

"Uzurpacja kompetencji Sejmu RP przez Marszałka Sejmu RP lub Prezydium Sejmu RP jest niedopuszczalnym złamaniem podstawowych reguł funkcjonowania parlamentu" - ocenili byli marszałkowie Sejmu.

W poniedziałek Sąd Okręgowy w Szczecinie rozpozna zażalenie na tymczasowy areszt posła PO Stanisława Gawłowskiego. Zażalenie wniósł każdy z trzech obrońców, z których pomocy korzysta Gawłowski, a także on sam.

Czy jutro będziemy świadkami próby odbicia Gawłowskiego siłą przez lumpen-proletariat PO? 

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze