Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co za pogarda! Hołdys i Michalik kpią z Polaków, dla których bliskie są chrześcijańskie wartości. „Muszą zacząć uczyć się biologii”

pmb 10:50 7 kwietnia 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Superstacja
Co ma do powiedzenia Zbigniew Hołdys na temat Polaka, który identyfikuje się z chrześcijańskimi wartościami? – On by ich zabił wszystkich, zagazował, usunął na jakąś wyspę. Niech on się zastanowi, jak to się stało, że dwoje pierwszych dzieci – Kain i Abel – mieli potomstwo. A to byli dwaj chłopcy.

– Kazimierz Pułaski była kobietą. Zaskakujące wyniki badań amerykańskich naukowców. Nasi narodowi widzowie na pewno spadli z krzeseł – kpiąco zaczęła swój program Michalik. Co odpowiedział Hołdys? – Tacy ludzie muszą po prostu zacząć uczyć się biologii. 

– Co ma zrobić człowiek, który nie chce przyjąć złożoności, różnorodności, barwności świata do wiadomości? – pytała dziennikarka.

No i Hołdys odpowiedział... – On ma trudniej. (…) On by ich zabił wszystkich, zagazował, usunął na jakąś wyspę. Niech on się zastanowi, jak to się stało, że dwoje pierwszych dzieci – Kain i Abel – mieli potomstwo. A to byli dwaj chłopcy.

Co za pogarda i nienawiść elit III RP...


Źródło: twitter.com/Superstacja

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze