Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co za nikczemność! Senyszyn: wyklęci to banda nierobów. Zamordowali 5 tys. cywilów. Gwałcili i torturowali Polaków

pmb 10:41 2 marca 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Superstacja
Wyklęci to nie żołnierze, a bandy wyrzutków społecznych, nierobów i frustratów czekających na III WŚ. Zamordowali 5 tys. cywilów, w tym 187 dzieci, grabili, gwałcili, torturowali, zastraszali Polaków odbudowujących kraj. Ich święto to jawna kpina z obywateli RP. Będzie zniesione – napisała Joanna Senyszyn na Twitterze.

– Pewnie nie byłoby dzisiaj prawdziwie wolnej, niepodległej, suwerennej Polski, gdyby nie tamto bohaterstwo, cierpienie, gdyby nie tamten trud, gdyby nie tamci Żołnierze Niezłomni, których bali się komuniści – mówił prezydent Andrzej Duda podczas wręczania odznaczeń z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Porównajmy słowa prezydenta z... No właśnie.

„Wyklęci to nie żołnierze, a bandy wyrzutków społecznych, nierobów i frustratów czekających na III WŚ. Zamordowali 5 tys. cywilów, w tym 187 dzieci, grabili, gwałcili, torturowali, zastraszali Polaków odbudowujących kraj. Ich święto to jawna kpina z obywateli RP. Będzie zniesione”

– brzmią skandaliczne słowa Senyszyn. 

Komunistyczne sentymenty nadal silne u socjaldemokratów? W takich dniach wszystkie najgorsze cechy wychodzą na światło dzienne... 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze