Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co za nienawiść! Dr politologii Wojciech Jabłoński... "Kosa dla klechy zostanie wykorzystana..."

pmb 15:59 12 czerwca 2019
Zrzut ekranu z serwisu twitter.com/@JablonskiDoktor
Ta kosa dla klechy w Breslau zostanie wykorzystana przez PiS-komunę i inne frakcje broniące kościelnej pedofilii (Kukiz, PSL) do szczucia na niewierzących – napisał na Twitterze Wojciech Jabłoński (dr politologii, b. pracownik Uniwersytetu Warszawskiego).

Skandaliczne słowa Jabłońskiego postanowiła skomentować m. in. Anna Maria Siarkowska. "Obrzydliwy tweet człowieka, który aspirował do roli politologicznego autorytetu. Tym tweetem zrównał się z Urbanem. Takim nie podaje się ręki" – podkreśliła.

Posłankę zaatakował b. pracownik UW. "Siarkowska, a skąd założenie, że ja bym chciał podać rękę tobie? Gardzę takimi jak ty. A podobno jesteś nawet posłem na polski sejm. To już beka do kwadratu". Piękne słownictwo pana dra.

Krystyna Pawłowicz stanęła w obronie Siarkowskiej. "Tak się odzywa dr Wojciech Jabłoński, pracownik naukowy z Uniwersytetu Warszawskiego do polskiego posła, ciężarnej kobiety. Proszę o reakcję!".

Zobacz także: Nurowska ma problem z zakupem samolotów dla wojska. "Powstrzymajmy tych szaleńców, za te pieniądze można uratować Polaków"

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze