Co za emocje… Dramatyczna końcówka i zwycięstwo Polaków w meczu z Koreą!

TVP/printscreen

Polska wygrała z Koreą Południową 3:2 w towarzyskim meczu piłkarskim w Chorzowie.

Po pierwszej połowie drużyna biało-czerwonych prowadziła 2:0. Niestety w drugiej połowie mieliśmy multum nerwowych sytuacji. Zwycięstwo z pewnością nam się należało. Zespół polski grał dobrze, ale jak to zwykle bywa w meczach towarzyskich wiele zmian wywołało brak stabilności.

W drugiej połowie Koreańczycy potrafili zbudować więcej korzystnych sytuacji i w samej końcówce strzelić nam dwie bramki.

Na szczęście w ostatnich minutach meczu wyszliśmy na prowadzenie po kapitalnym strzale w doliczonym czasie Piotra Zielińskiego.

Bramki: dla Polski - Robert Lewandowski (32-głową), Kamil Grosicki (45), Piotr Zieliński (90+2); dla Korei Płd. - Chang-Min Lee (85), Hee-Chan Hwang (87).

Źródło: Telewizja Republika