Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co za buta i arogancja! Biedroń: panie premierze, albo weźmie się pan do roboty, albo złoży dymisję

pmb 15:50 23 marca 2019
Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska
Panie premierze Morawiecki, albo weźmie się pan do roboty, albo złoży dymisję. Rozmowa z nauczycielami to pana obowiązek. Do roboty! – powiedział Robert Biedroń podczas konwencji Wiosny.

– Oni chcą wygrać tylko po to, by utrzymać władzę. My chcemy zmieniać Polskę. Oni chcą państwa dla partii, państwa dla kościoła. My chcemy państwa dla obywateli. Państwa dla wszystkich – mówił lider Wiosny.

Według Roberta Biedronia, jego ugrupowanie może „przerwać śmiertelny ucisk”. – W wyborach do Parlamentu Europejskiego możemy pokazać, że inna polityka jest możliwa. Że nasza odwaga w głosowaniu może przerwać śmiertelny uścisk, w którym od lat tkwi polska polityka, a cenę za ten żenujący spektakl płacimy my wszyscy.

– Każdego dnia będziemy ciężko pracować, żeby ta wizja stała się faktem. Żeby Polska wreszcie stała się naszym wspólnym dobrem w europejskim domu – przekonywał polityk.

Nie obyło się bez buńczucznych zapowiedzi i zawoalowanych gróźb:

– Panie prezesie, panie premierze, opamiętajcie się! Wasza cyniczna polityka chce nas znów podzielić, ale my się nie damy! – wykrzykiwał Biedroń.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze