Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co z transferem Milika? AS Roma dementuje medialne spekulacje

JJ 21:40 20 września 2020
Arkadiusz MilikWikimedia Commons, Football.ua / CC BY-SA 3.0 GFDL
AS Roma zdementowała informacje na temat rzekomej renegocjacji warunków transferu Arkadiusza Milika. To reakcja na doniesienia włoskich mediów o słabym stanie zdrowia napastnika.

„Corriere dello Sport” pisało wczoraj o badaniach Arkadiusza Milika w AS Roma przed podpisaniem kontraktu. Według gazety, po badaniach piłkarza pojawiły się wątpliwości co do jego stanu zdrowia. Szwajcarski specjalista Georg Ahlbaumer, który badał polskiego napastnika, zwrócił uwagę na stan kolan piłkarza. Choć Milik przeszedł badania pozytywnie, Roma miała zwrócić się do Napoli z prośbą o renegocjację umowy.

– W kwestii plotek odnoszących się do negocjacji z Napoli w sprawie ewentualnego transferu Arkadiusza Milika, AS Roma zaprzecza jakimkolwiek zarzutom dotyczącym stanu negocjacji, a tym bardziej kondycji fizycznej gracza, którego darzy głębokim szacunkiem – podała w oświadczeniu AS Roma. Klub zapowiedział, że nigdy – ani w oficjalnym komunikacie, ani w tajemnicy – nie będzie komentować kondycji czy stanu zdrowia zawodnika związanego z innym klubem.

– W związku z tym AS Roma odrzuca przypisywanie sobie jakiejkolwiek oceny dotyczącej kondycji fizycznej gracza – podkreślono w oświadczeniu rzymskiego klubu.

 

Źródło: Onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze