Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co z kontrowersyjnymi politykami w Sejmie? Bartoszewski: Można się najdziwniejszych rzeczy po nich spodziewać

AS 18:51 15 października 2019
Telewizja Republika
– Kwestia reformy służby zdrowia jest tak skomplikowana, że jak będziemy okładali się cepami w Sejmie, to nic się nie zmieni. A badania przed wyborami pokazały, że dla 80 procent jest to sprawa ważna, którą trzeba się zająć - powiedział w programie Telewizji Republika polityk PSL Władysław Teofil Bartoszewski.

– Myślę, że debata w parlamencie trochę się ucywilizuje, natomiast rzeczywiście jest kilka osób w rozmaitych formacjach, kołach, partiach, które są dość ekspresyjne powiedziałbym i można się najdziwniejszych rzeczy po nich spodziewać - stwierdził Władysław Teofil Bartoszewski.

– Wydaję mi się, że jest wielka różnorodność w tym Sejmie, bo te komitety co weszły, składają się z rozmaitych części - dodał.

– Jest również sporo posłów racjonalnych i w związku z tym, że wszystkie możliwe opcje weszły do Sejmu, to będzie możliwość jakiejś debaty merytorycznej - powiedział polityk PSL. 

– PSL nie był totalną opozycją, często jeżeli chodzi o ustawy PiS, jeżeli były dobre, głosowaliśmy za - mówił gość Telewizji Republika..

 – Kwestia reformy służby zdrowia jest tak skomplikowana, że jak będziemy okładali się cepami w Sejmie, to nic się nie zmieni. A badania przed wyborami pokazały, że dla 80 procent jest to sprawa ważna, którą trzeba się zająć - podkreślił Władysław Teofil Bartoszewski.

– Jest nadzieja, że w pewnych kwestiach będziemy mogli się porozumieć -dodał.

– Są takie elementy wszystkich programów, gdzie można znaleźć wspólne mianowniki, ale oczywiście nie wszędzie - stwierdził polityk. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze