Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co łączy Sławomira Świerzyńskiego i zabójcę prezydenta Adamowicza? Poseł Neumann przeszedł samego siebie

am 16:56 1 marca 2019
Twitter
Jakiej analogii można się doszukać pomiędzy zabójcą prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz Sławomirem Świerzyńskim? Sławomir Neumann wpadł na pewien pomysł. – Jeśli coś jest na rzeczy, zachęcam by udał się do prokuratury i to zgłosił – mówił w kontekście ostatnich słów lidera Bayer Full o molestowaniu go przez osoby z kręgu Platformy Obywatelskiej.

– Byłem molestowany przez bliźniaków, teraz związanych z kręgami Platformy Obywatelskiej. Miałem wtedy 11 lat. Na pewnego rodzaju spotkaniach politycznych zobaczyłem dwóch panów. To były bliźnięta – wyznał w Polsat News lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński.

W ostatnich dniach zdecydował się opuścić Polskie Stronnictwo Ludowe, po decyzji władz ugrupowania o dołączeniu do Koalicji Europejskiej. Do partii należał 25 lat. To nie przeszkadza Neumanowi  w snuciu teorii o przypodobaniu się obozowi rządzącemu, kosztem koalicjantów PSL.

– Jeżeli chce być w polityce, odchodzi ze strony proeuropejskiej, prodemokratycznej, bo nie podoba mu się ten kierunek i widzi dla siebie miejsce po drugiej stronie, to może coś jest na rzeczy. Nie wiem, czy znajdzie się na listach PiS dzisiaj, czy za pół roku – mówił Neumann.

Po tym przyszedł czas na kolejne oszczerstwo. Polityk doszukał się podobieństwa między zabójcą prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz omawianym Sławomirem Świerzyńskim. – Rzucanie takich oszczerstw, pomówień bez podawania konkretów jest czymś nieprzyzwoitym. (...) To rzucanie błota na formację. Ja słyszałem człowieka, który mówił, że Platforma Obywatelska go skrzywdziła i zabił prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Teraz ktoś mówi, że dwóch ludzi związanych z PO go skrzywdziło i nie powie kto to – stwierdził. Jak wskazał, rozumie, że "że to jest kampania".

 

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze