Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co dalej z Kukiz’15? Zobacz, co mówił nam poseł Rzymkowski

M.N. 19:36 18 lipca 2019
Telewizja Republika
Na to pytanie z pewnością zna odpowiedź Paweł Kukiz. Wiem, że rozmawia z wieloma środowiskami. Musimy uzbroić się w cierpliwość i wtedy zobaczymy - powiedział dla Telewizji Republika Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz’15, który był gościem red. Marcina Bąka w programie „Oddaję Państwu Głos”.

Zarząd Krajowy PO ustalił w czwartek ostatecznie, w jakiej formule Platforma wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych. Będzie to formuła Koalicji Obywatelskiej (PO-N-IP), bez SLD i PSL.

Schetyna pytany o wybory do Senatu, gdzie są okręgi jednomandatowe oraz o ewentualną współpracę z PSL w tej sprawie, odparł: "Rozmawialiśmy o tym wcześniej, wierzymy, ja wierzę w to, żeby reprezentacja poszczególnych komitetów wyborczych opozycji była komplementarna, żeby nie walczyć ze sobą".

– W PO słychać i widać dziś ulgę. Niektórzy posłowie byli wręcz gotowi opuścić szeregi PO, jeśli doszłoby do koalicji z SLD – mówił Rzymkowski. 

– Jeśli tendencja frekwencji się utrzyma i będzie miała swoje odzwierciedlenie jesienią, to sytuacja będzie bardzo ciężka dla ugrupowań, jak PSL – ocenił. 

Co dalej z Kukiz’15?

– Na to pytanie z pewnością zna odpowiedź Paweł Kukiz. Wiem, że rozmawia z wieloma środowiskami. Musimy uzbroić się w cierpliwość i wtedy zobaczymy – mówił nam poseł Rzymkowski. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze