Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co dalej z Horngacherem? ''Czasem musisz podejmować decyzje głową a nie sercem''

AS 19:42 2 marca 2019
Stefan Horngacher / Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska
– Mam oficjalną ofertę z niemieckiej federacji. W najbliższych dniach będę odbywał spotkania z jej przedstawicielami. Będę rozważał co jest dla mnie dobre, co nie. Dopiero za kilka dni będę mógł powiedzieć coś więcej – powiedział Stefan Horngacher w rozmowie z reportem TVP Sport.

Spekulowano, że dzisiaj poznamy oficjalną informacje dot. dalszych losów Stefana Horngachera. Wątpliwości w tej sprawie rozwiał Adam Małysz – Powiedział, że wcześniej była propozycja, teraz dostał konkretną ofertę od Niemców i ze musi to dobrze przemyśleć i poukładać sobie na spokojnie po mistrzostwach, więc nie da odpowiedzi teraz - poinformował. 

– Mam oficjalną ofertę z niemieckiej federacji. W najbliższych dniach będę odbywał spotkania z jej przedstawicielami. Będę rozważał co jest dla mnie dobre, co nie. Dopiero za kilka dni będę mógł powiedzieć coś więcej – powiedział Stefan Horngacher w rozmowie z reportem TVP Sport. 

– Dla mnie to jasne, że to naprawdę, naprawdę bardzo dobra oferta. Mieszkam w Niemczech, tam żyje moja rodzina... Muszę myśleć o przyszłości. Czasem musisz podejmować decyzje głową, a nie sercem. Zobaczymy... Najpierw muszę porozmawiać z nimi – dodał szkolenowiec. 

Źródło: TVP Sport

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze