Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ciało mężczyzny wyłowione z Wisły. Policja bada sprawę

M.N. 18:59 14 grudnia 2019
pixabay.com
Policjanci odnaleźli w WIśle ciało mężczyzny, który zaginął po wybraniu się na ryby. Ustalane są szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Prawdopodobnie mężczyzna podczas wędkowania wpadł do wody i utonął. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok.

O zaginięciu mężczyzny, który wybrał się na ryby nad Wisłę powiadomił komendę w Kraśniku brat zaginionego. Ze zgłoszenia wynikało, że wędkarz wyszedł z domu przedwczoraj i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nad Wisłą w okolicy miejscowości Opoczka Mała, gm. Annopol, gdzie najczęściej wędkował 35-latek zostały znalezione wędki i inne rzeczy należące do mężczyzny. Rozpoczęto poszukiwania zaginionego. Na miejsce przybyła specjalna grupa straży pożarnej, grupa płetwonurków oraz strażacy ochotnicy z Annopola.

W takcie poszukiwań policjanci zauważyli w wodzie ciało mężczyzny. Niestety poszukiwany nie żył. Wstępne ustalenia wskazują na utonięcie. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które pozwoli na wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało na polecenie nadzorującego czynności prokuratora przekazane na sekcję, celem ustalenia przyczyny śmierci.

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze