Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ciało Kobe Bryanta zostało zidentyfikowane

AS 7:30 29 stycznia 2020
wikimedia
Ciało Kobe Bryanta zostało oficjalnie zidentyfikowane przez lekarzy medycyny sądowej. Identyfikację umożliwiły odciski palców. Były zawodnik ligi NBA oraz osiem innych osób zginęli 26 stycznia w wypadku helikoptera.

Jak poinformowało biuro koronera Los Angeles, oprócz ciała koszykarza, zidentyfikowano też ciała pilota Ary Zobayana, trenera baseballa Johna Altobelliego oraz Sary Chester. Tożsamość pozostałych ofiar katastrofy helikoptera nie została jeszcze potwierdzona.

Helikopter, na którego pokładzie znajdował się Kobe Bryant, rozbił się na wzgórzach położonego 50 kilometrów na wschód od centrum Los Angeles miasteczka Calabasas. Po uderzeniu w ziemię maszyna zapaliła się. Na pokładzie maszyny znajdowało się dziewięć osób. Sześć na identyfikację oczekuje w centrum kryminalistycznym koronera hrabstwa Los Angeles.

Nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną katastrofy. Kompania lotnicza, w której zatrudniony był Ara Zobayan oświadczyła, że był on ich najlepszym pilotem i miał w powietrzu wylatanych osiem tysięcy godzin.

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze