Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ciągle kradną im broń- niewiarygodne!

PR 10:30 23 listopada 2017
fot: pixabay
Od roku 2011, ponad 350 sztuk broni zostało skradzione waszyngtońskiej- lokalnej i federalnej policji- podało News4 I-Team, powołując się na własne dziennikarskie dochodzenie.

Zespół dziennikarzy News4 I podał informację, że w ciągu ostatnich 6 lat, waszyngtońska policja, straciła ponad 350 sztuk broni palnej. Skradziona lub zgubiona przez funkcjonariuszy broń, w wielu przypadkach nie została odzyskana.

Występuje coraz więcej przypadków kradzieży broni z policyjnych radiowozów. W wielu przypadkach skradziona policjantom broń była później wykorzystama do przeprowadzania napadów

Eksperci ds. broni palnej z amerykańskiego Biura ds. alkoholu, tytoniu, broni palnej i materiałów wybuchowych twierdzą, że złodzieje często kradną broń z pojazdów prywatnych obywateli i organów ścigania.

Raport federalnego inspektora generalnego z października 2017 r.wskazuje, że federalni agenci bezpieczeństwa wewnętrznego stracili co najmniej 228 sztuk broni palnej od 2014 r.

 

 

W odpowiedzi na raport, amerykański Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego oświadczył, że zaoferuje dodatkowe szkolenie dla personelu, aby zmniejszyć ryzyko przyszłych kradzieży lub strat pistoletu.  

Źródło: nbcwashington.com, wiadomości.wp

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze