Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Chojnowski: Gdziekolwiek pomnik smoleński by nie powstał, byłyby kontrowersje

am 7:49 15 marca 2018
Telewizja Republika
Gościem Aleksandra Wierzejskiego w porannym programie Telewizji Republika był Przewodniczący Radnych PiS w Warszawie, Wojciech Maciej Chojnowski. – Patryk Jaki to młodzieńcza dynamika, samorządowiec, odważnie prowadzi komisję weryfikacyjną. Dla wielu osób ten temat byłby delikatny. Zasługuje na najwyższe uznanie – wymieniał o przewodniczącym komisji weryfikacyjnej. Co sądzi na temat Michała Dworczyka?

Kto kandydatem z list Prawa i Sprawiedliwości?

– Patryk Jaki to młodzieńcza dynamika, samorządowiec, odważnie prowadzi komisję weryfikacyjną. Dla wielu osób ten temat byłby delikatny. Zasługuje na najwyższe uznanie. Jeśli chodzi o Michała Dworczyka, przeszedł przez wszystkie szczeble samorządu warszawskiego. Wyjątkowo dynamiczny, waleczny człowiek. Pamiętam Michała z akcji wyborczych, to wspaniały bohater – przedstawił.

Pomnik smoleński

– Upór pani HGW uderza o chorobliwy absurd. Od ośmiu lat mamy narrację: "nie, bo nie". Lech Kaczyński był Warszawiakiem, był prezydentem Warszawy i później Rzeczypospolitej. Gdziekolwiek by nie powstał, byłyby kontrowersje. Wielu mieszkańców uważa, że to dobra inicjatywa – podkreślił Chojnowski.

Próba otrucia Skripala - podtrzymywanie narracji przez Rosję

– Londyn od wielu lat jest poligonem tego typu mordów. Wystarczy wspomnieć słynne otrucie ex-agenta w 2006 roku polonem. Politycy Platformy Obywatelskiej idą w totalne zaparcie. Samorządowcy jednak odczuwają to na własnej skórze. W Rosji jest problem, nie na poziomie człowieka, mamy do czynienia z aberracją – podsumował gość, Przewodniczący Radnych PiS w Warszawie.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze