Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Chińczycy niszczą Port Gdynia?

8:05 10 października 2019
fotografia ilustracyjnapixabay
Jak twierdzą związkowcy Solidarności, firma Hutchinson-GCT aktywnie niszczy Solidarność, pracowników i etaty w Porcie Gdynia. Według związkowców zarząd Hutchinson-GCT wyprowadza pieniądze poprzez fikcyjne rachunki i faktury, wykorzystując firmę pracy tymczasowej, która zwalcza „S”.

 

Marek Szymczak, przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy GTC, został zwolniony dyscyplinarnie z pogwałceniem przepisów prawa. Zwolnienie miało być spowodowane chęcią uciszenia niewygodnego pracownika i nie miało podstaw prawnych, czego dowodzą teraz m.in. biegli podczas trwającego obecnie postępowania sądowego.

Szymczak został zwolniony dyscyplinarnie za wyjazd na szkolenie związkowe podczas przebywania na L4, choć lekarze orzecznicy i biegli w drodze trwającego wciąż postępowania sądowego nie widzieli przeciwwskazań do wyjazdu, bo związkowiec nie był obłożnie chory. GTC posunęło się nawet do wynajęcia agencji detektywistycznej, która śledziła przewodniczącego i jego rodzinę, by znaleźć na nich haki.

Oprócz szykan wobec Marka Szymczaka kierownictwo Hutchinson-GTC podjęło też kroki przeciwko związkowi Solidarność. Chodzi o podniesienie czynszu za związkowy lokal o 150 proc., żądanie od związku zwrotu 33,6 tys...Czytaj więcej w najnowszej "Gazecie Polskiej Codziennie".

 

Czytaj także:

Wyciekło nagranie Konfederacji. Liderzy ugrupowania dyskutowali jak wyprowadzić poza partię pieniądze z subwencji

Źródło: rexmm / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze