Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Chciał zabić policjanta siekierą! Resztę życia może spędzić w więzieniu

M.N. 20:32 2 października 2019
pixabay.com
Nawet dożywocie grozi 23-letniemu mieszkańcowi powiatu ropczycko-sędziszowskiego w woj. podkarpackim, który jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa siekierą policjanta i czynnej napaści na niego. Mężczyzna decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie prok. Artur Grabowski, do napaści doszło 22 września wieczorem na posesji w miejscowości Nawsie. Policja poszukiwała mężczyzny, bo wcześniej samowolnie opuścił szpital psychiatryczny, gdzie przebywał na dobrowolnym leczeniu.

– Gdy policjanci weszli do pomieszczeń położonych na najniższej kondygnacji domu, w którym mieszka podejrzany, jeden z nich, po uchyleniu drzwi, został nagle zaatakowany przez sprawcę, który trzymał nad głową pokaźną siekierę i bez uprzedzenia zamachnął się, celując w okolice głowy – relacjonował prok. Grabowski.

Dodał, że zaatakowanemu funkcjonariuszowi udało się częściowo zneutralizować cios, gdy odruchowo zasłonił się rękoma, ale jednak został trafiony ostrzem siekiery w czoło. Później policjant wraz z kolegą z patrolu obezwładnili napastnika. 

 

 

Źródło: tvp.info, IAR, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze