Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Chcąc odwiedzić Turcję musisz mieć negatywny wynik na Covid-19. Nowa zasada obowiązuje do marca

AR 21:40 25 grudnia 2020
Pasażerowie, którzy nie przedstawią negatywnego wyniku testu PCR, nie będą mogli wejść na pokład samolotu do Turcji pixabay.com
Od poniedziałku do marca wszystkie osoby przyjeżdżające do Turcji muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa przeprowadzonego w ciągu 72 godzin przed ich przybyciem - poinformował w piątek minister zdrowia Turcji Fahrettin Koca.

- Pasażerowie, którzy nie przedstawią negatywnego wyniku testu PCR, nie będą mogli wejść na pokład samolotu do Turcji - powiedział Koca.

Minister poinformował również, że podróżni przylatujący z Wielkiej Brytanii, RPA i Danii, którzy również muszą mieć negatywny wynik testu na Covid-19, po przylocie zostaną poddani kwarantannie.

Nowe wymagania będą obowiązywały wszystkich podróżnych korzystających z transportu lotniczego i morskiego. Osoby, które przybędą do kraju bez testów, mają być poddane kwarantannie.

Turcja ma jeden z najgorszych wskaźników infekcji na świecie, ze średnią tygodniową ponad 20 tys. potwierdzonych infekcji dziennie. Według oficjalnych statystyk całkowita liczba ofiar śmiertelnych Covid-19 wynosi 19 371. 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze