Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Celne słowa Ogórek: Jarosława Kaczyńskiego atakuje rozwścieczona dzicz

sm 9:00 8 maja 2017
Telewizja Republika
- Jest grupa ludzi, która bardzo chce, żeby PO wróciła do władzy, i tej grupie bardzo się nie podoba, że ktoś może się pozytywnie wypowiadać o rządzie czy prezydencie - mówi w rozmowie z "wSieci" Magdalena Ogórek.

Według Magdaleny Ogórek ktoś mocno nakręcił hejt, co umacnia ją w przekonaniu, żeby nie bać się mówić, to, co myśli. W rozmowie z tygodnikiem Ogórek chwali urzędującego prezydenta i mówi, że Andrzej Duda będzie rządził przez osiem lat. Pytana, czy nie ma wątpliwości w tej kwestii twierdzi, że nie, bo "mamy świetnego prezydenta. Po latach cyrku i tysiącach wpadek (...) mamy wreszcie prezydenta, który wraz z małżonką świetnie reprezentuje Polskę".

Dziennikarka chwali też rząd. - Gabinet PiS jest pierwszym w historii, który zrealizował tyle obietnic w tak krótkim czasie, i to wywołuje totalną frustrację totalnej opozycji - mówi. Jej zdaniem opozycja nie ma żadnych merytorycznych argumentów, dlatego wciąż przywołuje kwestię wyborów przewodniczącego Rady Europejskiej. - Wściekłość opozycji bierze się też stąd, że programy Rodzina 500 Plus, czy Mieszkanie Plus pokazały Polakom, że rząd może realizować przedwyborcze obietnice - dodaje.

 

Źródło: wSieci

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze