Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

CBA zabezpieczyło dokumenty z kontroli na Lotnisku Chopina

ds 16:21 16 maja 2017
cba.gov.pl
– Zabezpieczono materiał dowodowy z kontroli doraźnej przeprowadzonej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego na warszawskim Lotnisku Chopina – podała dziś rzeczniczka ULC Karina Lisowska. Wczoraj Centralne Biuro Antykorupcyjne prowadziło kontrolę w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego, której przedmiotem była dokumentacja znajdująca się w departamencie lotnisku.

– W wyniku stwierdzonych poważnych nieprawidłowości oraz sygnałów z wewnątrz organizacji Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze", czyli zarządzającego lotniskiem, Urząd Lotnictwa Cywilnego podjął czynności administracyjne obligujące zarządzającego do przywrócenia stanu bezpieczeństwa zgodnego z prawem – mówiła Lisowska.

CBA zabezpiecza dokumenty dotyczące kontroli przeprowadzanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. To działania w ramach śledztwa Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Jak dodała rzecznika ULC, więcej informacji nie może ujrzeć światła dziennego. 

Wiadomo, że chodzi o kontrolę z 15 maja – CBA zabezpieczyło cały zebrany materiał dowodowy związany z kontrolą doraźną, przeprowadzoną przez ULC na Lotnisku Chopina.

Źródło: Interia.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze