Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Była "piątka Kaczyńskiego", PO daje "szóstkę Schetyny". ZOBACZ, co wymyślili

AS 11:00 13 lipca 2019
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
– Zobowiązujemy się, że do 2030 r. wyeliminujemy węgiel w ogrzewaniu domów i mieszkań, do 2035 r. - w ogrzewaniu systemowym, a do 2040 r. - w energetyce. - mówił podczas konferencji programowej Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

– Przez ostatnie miesiące, szczególnie od tygodnia odwiedzamy miasta i wsie w całej Polsce w ramach akcji #Porozmawiajmy. Wsłuchujemy się w głos, który płynie z tych rozmów i ta lekcja jest bardzo jasna i oczywista: nie wystarczy być jedynie anty-PiSem, bo bycie anty-PiSem nie odzwierciedla tak naprawdę tego kim jesteśmy i za czym się opowiadamy  - mówił lider PO. 

– Zaczniemy od aktu odnowy demokracji; jednym zbiorem ustaw usuniemy cały śmietnik bezprawia, wszystko to, co niekonstytucyjne, co łamie wolność, co jest niepraworządne - zapowiadał Schetyna. 

– Związki partnerskie - najwyższy czas je wprowadzić - stwierdził. 

–  Zobowiązujemy się, że do 2030 r. wyeliminujemy węgiel w ogrzewaniu domów i mieszkań, do 2035 r. - w ogrzewaniu systemowym, a do 2040 r. - w energetyce.  - dodał szef Platformy. 

– Wzrost pensji Polaków będzie naszym "oczkiem w głowie"; ci, którzy zarabiają mniej niż 4,5 tys. zł brutto dostaną dodatkową premię, a dochód na rękę tych, którzy otrzymują płacę minimalną wzrośnie o 600 zł; zlikwidujemy też zakaz handlu w niedzielę - obiecywał.

"Szóstka Schetyny":

- wolność i demokracja - Akt Odnowy Demokracji

- równość i bezpieczeństwo wszystkich obywateli

- wyższe pensje

- zdrowie - europejska ochrona zdrowia

- edukacja

- ekologia

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze