Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Bydlaki, skur***yny” Kidawa-Błonska korzysta z pomocy znanego hejtera, by drwić z prezydenta

A.N. 17:59 6 marca 2020
Małgorzata Kidawa-Błońska / Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska
„Bydlaki, skur***yny”, tak o dziennikarzach TVP wypowiadał się mężczyzna znany na Twitterze jako Rafał Kubiak, autor pełnych mowy nienawiści wpisów. Teraz wizytę złożyła mu Małgorzata Kidawa-Błońska, która postanowiła zadrwić z prezydenta Andrzeja Dudy. Posłużyła jej do tego makieta autorstwa znanego hejtera.

Po tym, jak  prezydent podpisał ustawę „Kolej Plus” na peronie w Końskich opozycja za wszelka cenę stara się zdyskredytować znaczenie tego wydarzenia. Tym razem rzecznik sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej opublikował w sieci zdjęcie, na którym widać, jak posłanka śmieje się z makiety dworca, przedstawiającej scenę z Końskich.

 Do drwin przyłączył  się również Sławomir Neumann, były szef klubu parlamentarnego PO, który zasłynął ze słów „W Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem”

J ak się okazało autorem makiety jest znany z propagowania mowy nienawiści internauta, który w wulgarnych słowach wypowiadał się również o dziennikarzach TVP. 

Przygotowaniem figurki zajął się dzień wcześniej, co podpowiedział mu użytkownik Twittera @mat3oosh, który przy swoim nicku umieścił hasło „#OlejDudę”, a na jego profilu można znaleźć wpisy Sokuzburaka.

Kubiak podjął wyzwanie i przygotował makietę, z którą sfotografowała się  Kidawa-Błońska.

 

Źródło: tvp.info/Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze