Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Burzliwa dyskusja w TV Republika. Stankiewicz: Rosjanie zabili naszego prezydenta. Prof. Wolniewicz: To domniemania podejrzanych profesorków sprowadzanych z Ameryki

ap 13:14 30 stycznia 2016
Telewizja Republika
Gościem programu Ewy Stankiewicz "Otwartym tekstem" był prof. Bogusław Wolniewicz. Przebieg rozmowy i burzliwa wymiana zdań między prowadzącą a profesorem doprowadziła do zakończenia programu przed czasem.

Powodem spięcia między gościem TV Republika a dziennikarką była kwestia katastrofy smoleńskiej. Kiedy rozmowa zeszła na relacje polsko-rosyjskie, Ewa Stankiewicz stwierdziła, że nasz kraj jest zagrożony ze strony Rosji. – Na jakiej podstawie pani twierdzi, że jesteśmy zagrożeni przez Rosję – zapytał profesor. Dziennikarka podała przykład "ataku na Polskę w 2010 roku".

– Jaki był atak na Polskę? – dopytywał Wolniewicz. – Zabicie polskiego prezydenta – odparła. To stwierdzenie wywołało zdecydowany sprzeciw profesora. – Ależ pani redaktor, bardzo panią przepraszam, nie można takich rzeczy mówić, nie ma Pani na to nawet cienia dowodu – podkreślił. – Żeby traktować jakieś tam domniemania jakichś podejrzanych profesorków z Ameryki sprowadzonych..., pies z kulawą nogą o nich nie słyszał – mówił. – Na profesorach ja się lepiej znam niż pani – dodał.

Po kilkuminutowej wymianie zdań, profesor przerwał wywiad.

Poniżej publikujemy fragmenty rozmowy:

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze