Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Burmistrz Rzymu: zapraszamy do odwiedzenia naszego miasta, jest już bezpieczne

KW 9:53 22 maja 2020
https://pixabay.com
Virginia Raggi burmistrz Rzymu zaprasza turystów na odwiedziny miasta w lecie. Na turystów czekają hotele, bary, sklepy, restauracje oraz tysiące osób, które zarabiają z działalności branży turystycznej. - Przyjedźcie, miasto jest bezpieczne- zapewnia.


Jak zaznaczyła burmistrz Rzymu, dane na temat liczby osób chorych oraz pandemii koronawirusa w mieście są pocieszające. Władze  starają się, aby w najbliższym czasie doszło do ożywienia pogrążonego w kryzysie biznesu. Dodatkowo ważną kwestią dla zarządzających stolicą Włoch jest wsparcie sektora turystycznego dzięki zachęceniu do przyjazdu turystów z kraju i spoza Włoch. Już od 3 czerwca do Włoch będzie można przyjeżdżać obywatelom państw europejskich. Po przekroczeniu granicy nie będą musieli oni dodatkowo poddawać się obowiązkowej dwutygodniowej kwarantannie.

Spytana w radiu o sposób na przezwyciężenie trwającego od lutego kryzysu w turystyce burmistrz powiedziała: wyjdzie się z niego, prezentując wizerunek bezpiecznego miasta, w którym są otwarte bary i restauracje”. Według Raggi turyści muszą czuć się zachęceni, do przyjadł do bezpiecznego Rzymu.

W stolicy Włoch jest wciąż wiele nieotwartych lokali. Spowodowane jest to kosztami wznowienia działalności i dostosowania wymogów sanitarnych, jakie zostały na nie nałożone.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze