Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brytyjska firma złomująca samochody wymyśliła metodę na pozbycie się stresu. Pozwala niszczyć auta

AR 13:22 2 grudnia 2020
W Wielkiej Brytanii powstała usługa, która pomoże ludziom uwolnić się od złych emocjipexels.com
Wybrana grupa ludzi będzie mogła zniszczyć złomowane samochody w Wielkiej Brytanii w ramach „terapii zniszczenia”.

W Wielkiej Brytanii powstała usługa, która pomoże ludziom uwolnić się od złych emocji. Wydarzenie ma się odbyć na polach Northamptonshire.

- Rok 2020 był jednym z najgorszych w żywej pamięci i chcieliśmy być w stanie zaoferować klientom sposób na uwolnienie się od stresu, jaki ten rok wniósł w ich życie. Pod koniec roku pomyśleliśmy, że nie ma lepszego sposobu na uwolnienie całego niepokoju na rok 2020 niż wyładowanie go na złomowanych samochodach - powiedział Dan Gick, dyrektor zarządzający Scrap Car Compare, w oświadczeniu wysłanym do Fox News.

- Samochody i tak zmierzają na złom, więc po roku, który wszyscy mieliśmy, sensowne było zaoferowanie tego ekscytującego doświadczenia, które powinno pomóc ludziom uwolnić się od nagromadzonych frustracji od 2020 roku, a co za tym idzie, poczuć się trochę bardziej spokojni i pogodni, gdy wkraczamy w nowy rok - dodał. 

 

W Rage Yard uczestnicy będą mogli strzelać, odpalać materiały wybuchowe i jeździć 61,7-tonowym czołgiem pancernym nad złomowionymi samochodami, na których pomalowano sprayem rok 2020.

Tę niekonwencjonalną metodę pozbywania się stresu potwierdza dyplomowany psychologa dr Samii Latif.

- Niektóre osoby uważają, że łagodzenie napięcia w jawny, fizyczny sposób jest o wiele bardziej terapeutyczne i jest formą odprężania, która działa na nich lepiej - powiedział Latif.

Źródło: TwitterScrapCarCompare/foxnews

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze