Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brutalny rozbój na ulicy Nowego Jorku! Dwudziestu chłopaków pobiło 15-latkę! ZOBACZ nagranie

A.N. 21:36 6 marca 2020
Zrzut ekranu z serwisu You Tube/ kanał Eyewitness News ABC7NY
W Nowym Jorku w czwartek dwudziestu chłopaków kopało, biło i skakało po 15-letniej dziewczynie, zanim skradziono jej telefon, kartę oraz buty. Zdarzenie zarejestrowano dzięki kamerom monitoringu.

Napad miał miejsce na nowojorskim Brooklynie w czwartek. Nagranie zarejestrowane przez kamery monitoringu pokazuje jak goniący dziewczynkę chłopak wywraca ją na ziemię, po czym  dołączają do niego koledzy, którzy zaczynają wspólnie kopać ofiarę. W następnym ujęciu widać, jak grupa nastolatków ucieka z miejsca przestępstwa, a jeden ze sprawców   trzyma w dłoniach ukradzione buty dziewczyny.

 

Dziewczynie  skradziono także telefon oraz kartę kredytową. Nieprzytomną 15-latkę odwieziono do szpitala King County z potłuczeniami oraz kilkoma zadrapaniami.

Oburzające nagranie. Młody człowiek zdejmuje buty ze stóp nieprzytomnej ofiary. Nastolatka wraca do siebie w szpitalu. Nie możemy pozwolić na takie zachowania w naszej społeczności - napisał na Twitterze wiceszef policji na północy Brooklyn - Jeffrey Madre

Nowojorska policja bada okoliczności zdarzenia. Na razie powody pobicia dziewczynki pozostają nieznane.

Źródło: o2.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze