Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brutalna napaść na Polaków w Rimini. Jest wyrok sądu

M.N. 13:46 8 lutego 2018
Telewizja Republika
Po 9 lat i 8 miesięcy więzienia dla trzech sprawców gwałtu i napaści na parę polskich turystów w Rimini w północnych Włoszech.

Nieletnim przestępcom postawiono łącznie osiem zarzutów dotyczących gwałtu i napaści na dwoje młodych Polaków na plaży w sierpniu w Rimini i innych dokonanych wówczas napadów i rozbojów. Polka została wielokrotnie zgwałcona, a jej partner dotkliwie pobity. Trójka sprawców przebywa w zakładach dla nieletnich w Rzymie, Bolonii i Turynie.

26-letnia Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech mężczyzn pochodzących prawdopodobnie z północnej Afryki. Napastnicy zbiorowo zgwałcili kobietę, a mężczyznę kilka razy uderzyli w głowę, wskutek czego stracił przytomność. Oboje zostali też ograbieni.

Minister sprawiedliwości, Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro polecił wszcząć polskie śledztwo w sprawie zbiorowego gwałtu na młodej Polce oraz brutalnego napadu na nią i jej męża na plaży we włoskim Rimini. Minister podkreślił, że sprawcy napadu to „bandyci”, którzy powinni ponieść bardzo surową karę”. Polskie państwo będzie działać profesjonalnie” – zapewnił.

Źródło: onet.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze