Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brudna gra Kremla! Rosjanie zwerbowali obywatela Ukrainy i dali mu zadanie stworzenia prorosyjskiej partii

pmb 7:34 23 października 2018
Fot. ilustracyjnaPixabay
Wywiad wojskowy i Służba Bezpieczeństwa Ukrainy poinformowały, że Rosjanie zwerbowali obywatela Ukrainy, by ten... założył prorosyjską partię. Jak widać rosyjskie służby nie śpią i całkiem prawdopodobnym jest założenie, że podobne działania dywersyjne mogły być stosowanie na terenie Polski...

– Struktura ta miała wziąć udział w wyborach, lobbować na rzecz interesów Rosji, szkodzić wejściu Ukrainy do Unii Europejskiej i NATO, a także promować ideę nadania językowi rosyjskiemu statusu drugiego języka państwowego w naszym kraju – stwierdził przedstawiciel Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Ołeh Wałendiuk.

– Udokumentowaliśmy działalność Federalnej Służby Bezpieczeństwa i Służby Wywiadu Zewnętrznego Federacji Rosyjskiej na terytorium Ukrainy oraz proces werbunku przez zawodowych oficerów (rosyjskich). Zdobyliśmy także informacje o działalności i pobycie na Ukrainie agentów służb specjalnych Federacji Rosyjskiej – mówił z kolei zastępca naczelnika Głównego Zarządu Wywiadu ukraińskiego ministerstwa obrony Pawło Jaciuk.

Źródło: niezalezna.pl/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze