Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brr... pogoda nie rozpieszcza. Czapki, szaliki, rękawiczki – czas na przeorganizowanie garderoby!

am 13:11 17 listopada 2018
fot. Aleksander Mimier
To pierwsza noc tej jesieni, kiedy temperatura w wielu miejscach w Polsce spadła poniżej zera. Synoptycy są zgodni – ciepłe dni nie wrócą. Ze wschodu napływa coraz chłodniejsza masa powietrza. Nadchodzi zima!

Na Podkarpaciu przewidywane są opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1 st.C miejscami na południu i wschodzie, około 4 st.C w centrum, do 7 st.C wybrzeżu. Wiatr przeważnie słaby, z kierunków wschodnich. W Karpatach porywy wiatru do 65 km/h.

 W nocy na południu kraju zachmurzenie małe; w pozostałych regionach umiarkowane i duże. Miejscami wystąpi mgła ograniczająca widzialność do 100-200 metrów. Lokalnie mgła może osadzać szadź. Na wybrzeżu możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Na północnym wschodzie słabe opady śniegu lub marznąca mżawka powodująca gołoledź.

W niedzielę zachmurzenie z częściowymi przejaśnieniami. Na południu i wschodzie możliwe opady deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Temperatura maksymalna od 0 st.C na Podhalu, około 4 st.C w centrum, do 8 st.C na wybrzeżu. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu dość silny, w porywach do 60 km/h, z kierunków północnych.

W Warszawie zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura ok. 3 st.C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, wschodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane, nad ranem wzrastające do dużego. Możliwa mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna -3 st.C. Wiatr na ogół słaby, zmienny.

Źródło: polskieradio.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze