Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brejza: Młodym ludziom, których nie stać na zakup mieszkania, należy pomagać, ale w sposób skuteczny

lml 17:06 12 października 2016
Telewizja Republika
– Trzymam kciuki za mądre rozwiązania. Mądre rozwiązania prawne to zazwyczaj udoskonalanie tego, co dobrze funkcjonowało, a nie rewolucyjne przecinanie i tworzenie nowych, pseudoprogramów – mówił dla Telewizji Republika poseł Platformy Obywatelskiej.

Krzysztof Brejza, poseł Platformy Obywatelskiej, skomentował dla Telewizji Republika start rządowego programu "Mieszkanie plus".

Wskazał, że "pozytywne skutki przyniósł program Platformy Obywatelskiej >>Mieszkanie dla Młodych<<". – 50 tys. ludzi otrzymało dofinansowanie do kredytów – dodał.

Brejza zaznaczył, że "młodym ludziom, których nie stać na zakup mieszkania, należy pomagać, ale pomagać w sposób skuteczny". – Trzymam kciuki za mądre rozwiązania. Mądre rozwiązania prawne to zazwyczaj udoskonalanie tego, co dobrze funkcjonowało, a nie rewolucyjne przecinanie i tworzenie nowych, pseudoprogramów – mówił.

– Bardzo chciałbym, żeby to dobrze się zakończyło, ale na chwilę obecną – podobnie, jak z "programem Morawieckiego" – mamy do czynienia z polityką slajdów, prezentacją założeń, takim chodliwym rzutnikiem, który przemieszcza się z ministerstwa do ministerstwa. Tym rzutnikiem prezentuje się zapowiedzi reform, ustaw, a samych ustaw, rozporządzeń brakuje i to jest – niestety – ze szkodą dla ludzi młodych – zakończył.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze