Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

BRAWO! To liceum powiedziało STOP homopropagandzie. Nie będzie "Tęczowego Piątku"

M.N. 16:04 25 października 2018
Telewizja Republika
Nie wszyscy ugięli się pod naciskiem tęczowej presji. W II Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowskich Górach odwołano tak zwany „Tęczowy piątek”. Z oświadczenia podpisanego przez dyrekcję wynika, że akcja wywołała ogromny sprzeciw.

– Akcja Tęczowy Piątek organizowana jutro jest po to, aby nauczyciele i nauczycielki pokazali swoim uczniom i uczennicom, że szkoła jest miejscem, gdzie każdy może być sobą. Tego dnia dorośli i rówieśnicy dają wyraźny sygnał młodym osobom LGBTQI, że mogą na nich liczyć

– tłumaczy na stronach internetowych Kampanii Przeciw Homofobii (KPH) Joanna Skonieczna.

Swój sprzeciw z pewnością zgłosili rodzice uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowskich Górach. W placówce odwołano akcję "Tęczowy Piątek".

– W ostatnich dniach staliśmy się adresatem petycji internetowej, stawiającej żądanie zaniechania organizacji wydarzenia wewnątrzszkolnego, zaplanowanego na piątek 26.10. […] Dziękujemy za wyrażone przez Autorów petycji przekonanie, że celem działań wychowawczych szkoły powinno być „skupienie się na realnych źródłach i szerokich objawach przemocy międzyludzkiej". Przemocy, która dotyka w jakimś stopniu każdego z nas, z którą młodzież powinna nauczyć się sobie radzić i przeciwdziałać niezależnie od jej objawów – czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez samorząd uczniowski II LO w Tarnowskich Górach na Facebooku.

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze