Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brat Adamowicza o dramatycznej walce o życie prezydenta Gdańska! "Powiedzieli, że jeżeli przeżyje do rana, to będzie cud"

M.N. 21:18 25 stycznia 2019
Brat Pawła Adamowicza w poruszającym wywiadzie opowiedział o ostatnich chwilach i dramatycznej walce o życie prezydenta Gdańska.

Kilka dni od tych dramatycznych wydarzeń, Piotr Adamowicz w programie "Czarno na białym" w TVN24 opowiedział o ostatnich chwilach prezydenta Gdańska, oraz o walce o jego życie...

Zobaczcie, co powiedział brat prezydenta Gdańska. 

Przyznał, że kiedy cała Polska wierzyła, że prezydenta Gdańska uda się uratować, jego bliscy wiedzieli już, że stan prezydenta Gdańska jest krytyczny. W nocy z 13 na 14 stycznia, Piotr Adamowicz usłyszał wstrząsające słowa od lekarzy.

– Wtedy powiedzieli, że jeżeli przeżyje do rana, to będzie cud. Ale o ten cud należy się modlić - wspominał w rozmowie z Piotrem Jaconiem w "Czarno na białym".

– W międzyczasie pan profesor przyszedł do mnie, na korytarzu wyjaśnił, że poprosił o dodatkową konsultację neurologów i neurochirurgów. Powiedział, że w ich ocenie mózg raczej nie funkcjonuje - dodał.

 

Źródło: TVN24

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze