Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brak słów! Pobił 66-latka i ukradł mu plecak

AS 14:30 10 listopada 2019
flickr
Policjanci ze Złotoryi zatrzymali trzech mężczyzn, z których jeden jest podejrzany o dokonanie rozboju na 66-letnim mieszkańcu Świerzawy. Napastnik wielokrotnie bił mężczyznę pięściami, po czym ukradł mu plecak z zawartością pieniędzy, lekarstw, aparatu słuchowego oraz dokumentów. 32-latek oraz jego dwaj koledzy, z którymi podzielił się skradzionymi pieniędzmi znaleźli się w rękach policjantów. O ich dalszym losie będzie decydował sąd.

Do zdarzenia doszło w jednym z lokali na terenie Świerzawy. Jak ustalili policjanci, 32-letni mieszkaniec tego miasta wszedł do pomieszczenia, w którym przebywał pokrzywdzony. Napastnik doprowadzając go do stanu bezbronności poprzez wielokrotne uderzanie pięściami w twarz i ciało, ukradł mu plecak. Znajdowały się w nim pieniądze, dokumenty, lekarstwa i aparat słuchowy.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi natychmiast rozpoczęli działania pod kątem zatrzymania osoby odpowiedzialnej za dokonanie brutalnego czynu. Po zaledwie kilku godzinach został zatrzymany podejrzany 32-latek. Dalsze czynności funkcjonariuszy pozwoliły na zatrzymanie kolejnych dwóch mężczyzn, z którymi napastnik podzielił się skradzionymi pieniędzmi. Policjanci doprowadzili mężczyzn do prokuratury, gdzie 32-latek usłyszał zarzut rozboju, a pozostali dwaj paserstwa. O ich dalszym losie będzie decydował sąd.

Źródło: policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze