Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brak słów... Dla żartu kaszlała w supermarkecie. Sklep musiał wyrzucić jedzenie

M.N. 20:32 26 marca 2020
pixabay.com
Obecnie w wielu krajach obowiązują specjalne restrykcje, które mają powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Zalecenia ws. epidemii od miesięcy informują, by zachować środki ostrożności - tj. zasłanianie twarzy łokciem podczas kichania czy kaszlu. W tym samym czasie pewna kobieta w Pensylwanii postanowiła kaszleć nad artykułami w jednym z supermarketów - podaje "Daily Mail".

Sklep był zmuszony wyrzucić m.in. pieczywo, mięso oraz wiele innych produktów.

W czasach, kiedy wiele osób gromadzi artykuły spożywcze w obawie przed COVID-19, a w niektórych miejscach  brakuje pewnych towarów, kobieta postanowiła zrealizować swój żart. Pojawiła się w sklepie po godzinie 14:00 w środę i zaczęła kaszleć na asortyment supermarketu.

Kiedy pracownicy dostrzegli jej zachowanie, natychmiast wyprowadzili ją ze sklepu i zgłosili sprawę policji. Niestety musieli wyrzucić jedzenie i zdezynfekować półki w trosce o swoich klientów.

"Chociaż nie ma wątpliwości, że był to bardzo pokręcony dowcip, nie będziemy ryzykować ze zdrowiem i samopoczuciem naszych klientów" - powiedział współwłaściciel Joe Fasula, jak pisze "Daily Mail".

Wybryk kobiety to nie wyjątek, w tym tygodniu jeden z mężczyzn opublikował film, na którym widać, jak liże przybory toaletowe na sklepowej półce. - Kto boi się koronawirusa? - mówił podczas nagrania. Został oskarżony o stwarzanie zagrożenia terrorystycznego. W Belgii jeden z pasażerów metra został przyłapany na tym, jak polizał palce przed wytarciem poręczy - mężczyzna został aresztowany.

Źródło: polsatnews.pl, media

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze