Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bojówkarze Antify zaatakowali prawicowego komentatora. Mężczyzna usłyszał: "Ty neonazistowski kawałku g***a"

JJ 19:54 27 czerwca 2020
Twitter/Stefan Tompson
Prawicowy amerykański komentator Jack Posobiec pojawił się na miejscu zamieszek związanych ze śmiercią George’a Floyda i ruchem „Black Lives Matter”. Posobiec został wulgarnie zwyzywany i oblany wodą przez działaczy skrajnie lewicowej Antify.

„Ty pier***ony neonazistowski kawałku g***a!”, „Pier***ony nazistowski śmieciu”- usłyszał podc swoim adresem prawicowy vloger. Sytuacja miała miejsce w waszyngtońskim Parku Lincolna. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać komentatora otoczonego przez grupę bojówkarzy z Antify. Posobiec został otoczony, oblany wodą i popchnięty. Pod swoim adresem słyszał wulgarne wyzwiska.

– To jest przyszłość wszystkich konserwatystów, jeśli nie staniemy przeciw temu skrajnie lewicowemu, komunistycznemu tłumowi – ocenił na Twitterze brytyjski vloger polskiego pochodzenia Stefan Tompson, propagujący wiedzę o Polsce, prywatnie znajomy Jacka Posobca.

O ile tezy lansowane przez Posobca niejednokrotnie są dość kontrowersyjne, o tyle kolejny raz zauważamy, że nie jest dobrze, gdy przemocą odpowiada się na przemoc (mówiąc o przemocy, mamy na myśli brutalne zatrzymanie George’a Floyda, które spowodowało śmierć czarnoskórego 46-latka).

 

 

Źródło: Twitter, TVP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze